Hea teada

Tolmupuhastus

Töötades tõmbab iga elektroonikaseade staatilise elektriga ligi tolmu ja muid lendlevaid osakesi ning eriti hoogsalt veel siis, kui armastate arvutiga töötada süles, voodis või vaibal. 

Arvuti vajaduse tolmupuhastuse järele tunned ära tema undavast valjemast hääletoonist, ventilaatori pidevast töötamisest ja kuumast korpusest.

Tolmupuhastust tasub oma arvutile teha vähemalt kord aastas – nii saad vältida lisakulusid ja klõbistada oma ustava kaaslase taga aastaid.
Tulemuseks on tuntavalt kiirem ja müravaiksem arvuti, mis ei kuumene üle ja teenib Sind kauem!

P.S. Kas sa teadsid, et 40% arvutiga seotud probleemidest on põhjustatud tolmu ja mustuse poolt ning just tolmuprobleemid ongi tihti need, mis saavad arvutile lõplikult saatuslikuks!

Sülearvuti tolmupuhastus hõlmab endas arvuti lahtimonteerimist, tolmu puhastamist (jahutusradiaatorist, ventilaatorist, korpusest), vana termopasta puhastust protsessori pinnalt ning asendamist uuega. Vajadusel ka termopatjade vahetust, klaviatuuri läbipuhumist ja ekraani  puhastamist.

Lauaarvuti tolmupuhastus hõlmab endas arvuti lahtimonteerimist, tolmu puhastamist (jahutusradiaatorist, ventilaatorist, korpusest), vana termopasta puhastust protsessori pinnalt ning asendamist uuega.