Kassasüsteemid

Pakume järgnevaid kassasüsteemide lahendusi oma klientidele. 

Kassaprogramm UniCenta POS. 

Lihtsal UniCenta kassasüsteemil puudub kuutasu ja see on sobilik väiksemasse poodi või toitlustuskohta.

Kassaprogrammiga on võimalik kasutada puuteekraani, kliendinäidikut, triipkoodilugejat ja mitut printerit korraga.
Kassa töökohad koos baasiga installeeritakse kohalikku arvutisse.  Ühekordne tasumine.
Enne kasutuselevõtmist aitame kassaprogrammi seadistada vastavalt kliendi soovile ja müügikoha eripärale.
Võta ühendust ja küsi lisa!

Ektaco Compucash

Compucash – kassasüsteem restoranidele, pubidele, kauplustele, spordiklubidele.  Funktsionaalne, töökindel ja mugav kasutada.

CompuCash süsteemid sobivad nii jaemüügi väikeettevõtetesse, kui ka keerukamate protsessidega toimivatesse kesk- ja suurettevõtetesse. Süsteemi kasutatakse laialdaselt ka ainult kontorimüügiga tegelevates ettevõtetes. Vaata skeemi

Kassa töökohad koos lokaalse baasiga installeeritakse kohalikku arvutisse. Keskne andmebaas võib asuda kaupmehe arvutis või majutusserveris. Töökohapõhine litsenseerimine, tasumine kuutasupõhiselt.

CompuCash 4000 süsteem koosneb tavapäraselt Kontori ja Kassa töökohtadest, kus aktiveeritakse vajalikud lisamoodulid ja liidesed.

Kontoris toimub tootekujundus, laohaldus, kliendihaldus, sooduskampaaniate juhtimine, põhjalik aruandlus ja kogu süsteemi seadistamine. Kontori tarkvaras sisaldub müügitellimuste ja müügiarvete haldus, seega piisab oma lao- ja müügitegevuse halduseks juba ainult kontori tarkvara litsentsist (seda eeldusel et tegemist on nn. kontorimüügiga ja ei vajata jaemüügi funktsionaalsust).

Kassa tarkvara on väiksemagi elemendini disainitud võimalikult kiireks ja lihtsaks müügitehingute ja klienditeeninduse läbiviimiseks. Kassa toimib “online” põhimõttel, samas tagatakse töökindlus ja sõltumatus võrgust ja serverist. Kassa töökoht võib olla serveriga ühendatud kas samas võrgus või üle avaliku interneti. Kõik funktsioonid on kasutajatele tehtud maksimaalselt lihtsaks ja arusaadavaks. Ekraanipildid on kujundatud kasutajasõbralikult.

Süsteemi saab liidestada näiteks oma interneti kaubamajaga, raamatupidamisega või muu välise ja tervikuks siduva infosüsteemiga.


Erply

 

ERPLY kassa- ja laotarkvara on veebipõhine kassasüsteem, ning ei vaja arvutisse paigaldamist. ERPLY töötab kõikjal, kus on internetiühendus ning sisaldab kõiki jaemüügiks vajaminevaid mooduleid kattes kogu tööprotsessi otsast lõpuni reaalajas. Tasumine kuutasu põhiselt, litsenseerimine vastavalt kasutajate ja ladude arvule. 

ERPLY võimaldab:

» Laoarvestus (FIFO, EDI)
» Ostuarved ja suhted hankijatega.
» Tellimused ja müük (el. formaat, PDF arve)
» Kassamüük (ka offline kassa, ehk võimalik kassa tööle panna ilma püsiva internetiühenduseta)
» Kliendihaldus ehk CRM
» Projektiarvestus
» Põhjalik aruandlus ja aruandegeneraator
» E-poe liides
» Hooldus ja töökäsud teenindusettevõtetele.


erply books

ERPLY BOOKS on ERPLY kassa- ja laotarkvaraga lihtsasti liidestatav veebipõhine raamatupidamistarkvara.

 

 Lepi kokku kassasüsteemide esitlus meie kontoris, Riia mnt 54, Pärnu.

Siim Tammik,
Ärikliendi haldur
+372 5019295
it@serviceit.ee